PCRE-07955-0010
1974 -
National Park
huile sur toile (diptyque)
signé, titré, daté et inscrit
72 x 96 po, 182.9 x 243.8 cm
PROVENANCE
Private Collection, Victoria
Each panel measures 72 x 46 inches.