PCRE-06197-0173
BCSFA CPE CSPWC RCA
1928 - 2004
London Set 7
eau-forte
signé, titré, édition et daté
11 3/4 x 14 3/4 po, 29.8 x 37.5 cm
PROVENANCE
Private Collection, Vancouver Island