PCRE-05124-0005
AAM ARCA BHG
1893 - 1986
Willie
huile sur panneau
signé
14 x 12 po, 35.6 x 30.5 cm
PROVENANCE
Acquired directly from the Artist
By descent to the present Private Collection, Ottawa