CGP OSA PRCA
1898 - 1967
View of Levis from the Citadel, Québec
huile sur toile
signé
18 x 24 1/4 po, 45.7 x 61.6 cm
Estimation : 20 000 $ - 30 000 $ CAD
PROVENANCE