1974 -
National Park
huile sur toile (diptyque)
signé, titré, daté et inscrit
72 x 96 po, 182.9 x 243.8 cm
Estimation : 15 000 $ - 20 000 $ CAD
PROVENANCE
Private Collection, Victoria
Each panel measures 72 x 46 inches.